הלוגו שלנו
יצירת קשר באמצעות Whatsapp

אודות זונטס

אודות ליגל אופנועים

ליגל אופנועים, יבואנית אופנועים, אביזרים וציוד רכיבה פרימיום של החברות המובילות והיוקרתיות בעולם. החברה נוסדה בשנת 2008, על ידי אלי ברדה, עם קבלת זיכיון הייבוא והשיווק של אופנועי דוקאטי בישראל. בנוסף למותג דוקאטי האיטלקי, ליגל אופנועים מייצגת בישראל את מותג אופנועי השטח TM רייסינג משנת 2011, את מותג היוקרה BIMOTA משנת 2015 של יצרנית האופנועים המתקדמת בעולם, את מותג אופנועי השטח לילדים YCF משנת 2017, את מותג אופנועי הטריאל המקצועיים SCORPA, את מותג האופנועים החשמליים המתקדמים בעולם EVERGICA מאז שנת 2020 וכן את מותג הפרימיום מסין ZONTES משנת 2021. בנוסף לכך, ליגל אופנועים הנה היבואנית הרשמית של מערכות המתלים המתקדמות והאיכותיות בעולם לאופנועים OHLINS, את מותג מערכות הפליטה TERMIGNONI וציוד הרכיבה של PRO JEANS. 


 

מקצועיות חסרת פשרות

ליגל אופנועים הוקמה על ידי אופנוענים, למען אופנוענים וההנאה שברכיבה. מתוך אמונה זו, קבעה ליגל אופנועים רף גבוה במיוחד של מקצועיות, שירות, טיפול ותמיכה בכל מותגיה ולקוחותיה ללא פשרות. מרכזי השירות נבחרו בקפידה בהתאם לסטנדרטים המחמירים ביותר, וכמוהם גם כל מערכי המכירה, הייבוא והשיווק בישראל. ליגל אופנועים נמצאת בקשר ישיר ורציף עם הנהלות כל המותגים מיובאים לישראל, כדי להבטיח שירות, מלאי וחלפים ברמת הזמינות הגבוהה והעדכנית ביותר והנאה רציפה מרכיבה על כל אחד מאופנועי המותגים המיובאים. 


 

שירות אישי

ליגל אופנועים הנה חברה משפחתית הבנויה במוטת שליטה צרה וזו מאפשרת תקשורת מהירה בתוך המבנה הארגוני, מתן מענה מהיר לכל צורך, עניין ושאלה והנהלתה נגישה וזמינה עבור כל לקוחותיה. ליגל אופנועים שומרת על מערך חלפים מלא וזמין אשר מעניק אספקה מידית עם מינימום זמני המתנה לכל צורך ומאפשר לכל לקוח לקבל שירות מלא, מתחילתו ועד סופו בעת ביקור בכל אחד מששת מרכזי השירות. כל צוות החברה, לרבות הצוות הטכני, מחזיק ברמת מיומנות גבוהה בזכות מעבר הדרכות והשתלמויות קפדניות של היצרנים.


 

מועדן לקוחות רוכבים

ליגל אופנועים תומכת במועדון הלקוחות הרוכבים הגדול והפעיל ביותר בישראל ובו חברים למעלה מ-350 חברים. מספר שצומח מדי שנה הגם שמדובר בחברות בתשלום. חברי המועדון נהנים מפעילות רציפה לאורך כל השנה ובה טיולים, ימי רכיבת מסלול על גבי מסלולי המירוצים בישראל, הדרכות והשתלמויות רכיבה מתקדמת, מפגשי העשרה (עזרה ראשונה ועוד), מפגשים חברתיים, הנחות והטבות בלעדיות ועוד. 

 

 

זונטס

אחד ממותגי האופנועים המובילים בסין המגיע מבית אחת מענקיות התעשיה וייצור הרכב הגדולות במדינה. זונטס מפעילה מרכזי ייצור לכלי רכב מהמתקדמים בעולם כולו, ובהם שימוש נרחב ברובוטים, מכונות מתקדמות ליציקת מתכת, עיבוד מתכות, חישול אלומיניום ויכולת ריצות ואיחוי רב צירים. זונטס מחזיקה גם במספר גדול מאוד של פטנטים בתחומי הייצור ועיבוד מתכות. כל אופנוע שמיוצר על ידי זונטס, נהנה מכושר טכנולוגי גבוה זה, נבנה על פי הסטנדרטים המחמירים ביותר ועובר בקרת איכות מקיפה. 

הביקוש הגבוה לניידות אישית ביבשת אסיה ובכלל בועלם כולו, הביא את חברת התעשיה להשיק מותג אופנועים ששם לעצמו מטרה ברורה – להציע חוויית רכיבה מהנה, על גבי אופנוע איכותי במחירים נגישים לציבור הרחב. לדוגמה, בזכול הידע והניסיון בעיבוד מתקדם למתכות, יכלה זונטס לשים דגש מיוחד על תכנון מתקדם לשלדות ומערכות המתלים כדי להעניק הנאה מהרכיבה, בטיחות גבוהה ועמידות יוצאת דופן. איכות גבוהה זו גם אפשרה למותג הסיני לצאת אל העולם המערבי ולהפגין הצלחה בשווקים רבים.

גם המנועים בהם משתמשים אופנועי זונטס נחשבים לחוד החנית בקבוצתם. מנועים אלה תוכננו להציע מבנה קטן מידות וקל משקל כדי להחמיא להתנהגות האופנועים, ומנגד, להציע ביצועים מצוינים המשולבים באמינות, עמידות גבוהה ועלות תחזוקה זולה במיוחד, כדי שתוכלו לרכוב באופן חופשי, בהנאה וללא דאגות. אופנועי זונטס מצוידים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, אותה מקובל למצוא בדגמים יקרים בהרבה כמו מסך תצוגה TFT צבעוני גדול ועשיר במידע, התנעה ללא מפתח, שקעי USB לטעינת מכשירים ועוד שלל מערכות בטיחות מתקדמות.

מותג זונטס מציע מגוון עצום של אופנועים בשלל סגנונות, עיצובים, צבעים וייעודים, כדי להתאים לקהל צרכנים גדול ככל הניתן – דגמי נייקד כמו ה-310R2, ספורט כמו ה-310X2 GP, אדוונצ'ר כמו ה-310T2, תיור כמו ה-310X2 ואפילו קרוזר כמו ה-310V. מותג זונטס הגיע לישראל בשנת 2021 עם יעד ברור לתפוס נתח ממשי בתחום דרגת רישיון הרכיבה A1.